Náš příběh

Oplatky jsou neodmyslitelnou součástí a sladkou připomínkou každého lázeňského města. A právě v Piešťanech, ve městě s proslavenými největšími lázněmi a dvousetletou tradicí, se začal odvíjet i náš příběh.

Vývoj a výroba strojů na pečení jedinečných lázeňských oplatek začala v tomto městě v 80. letech minulého století. Po prvotních úspěších přišel skutečný rozmach a my jsme naše technologie začali postupně dodávat výrobcům lázeňských oplatek nejen v rámci Slovenska, ale doslova po celém světě včetně Německa, Mexika, Kanady nebo USA. 

Naším úspěchem je tradice

Jelikož jsme při výrobě průmyslových strojů na oplatky zaznamenali zvýšený zájem o domácí oplatkovače, uvedli jsme v roce 2013 na trh oplatkovač Wafee, který je určený pro výrobu domácích lázeňských oplatek. Při jeho vývoji jsme využili naší bohatou 25-letou zkušenost s průmyslovými oplatkovači, díky čemuž je náš domácí oplatkovač mimořádně odolný a jeho životnost je při zachování plné kvality řádově několik desetiletí. A tak může být tato krásná a chutná tradice nadále odevzdávána z generace na generaci.  

Naše společnost se řídí v první řadě spokojeností našich zákazníků a jedinečností našich výrobků. Jejich životnost a prvotřídní kvalita jsou pro nás přednější než nízká cena, co dnes naštěstí ocení stále více lidí. (uživatelů? zákazníků?)  Věříme, že  mezi nimi nebudete chybět ani vy.